27 oktoober, 2018

Keskpäevatunni stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Madis Kimmel

Täna keskpäevatunnis:
Riigireformijad esitasid ettepanekuid,
Abhaasia eestlaste kodakondsusmure
Kuluhüvitised - alati huvitav :)
PÕXITI arutelu Riigikogus,
Laine Randjärv jäi kohast ilma,
kellele makstakse ümbrikupalka?

17 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ainarile selline soovitus, et mida vähem suud lahti teed, seda kuulatavam saade on!

Anonüümne ütles ...

Martin ostis FB-s ruumi oma sõnumi edastamiseks. Seda oleks tulnud teha erakonna raha eest, mitte maksumaksja raha eest - ütles Nestor. Mis oma raha? Vanad erakonnad saavad ju miljoneid maksumaksja raha, neil pole mingit oma raha. Kõik on üks maksumaksja raha, mille eest propagandat tehakse. Ja üleüldse mis teha, kui kogu Eesti meedia sõimab EKREt ja on vasakäärmuslaste/liberastide võimu all. Kui tahad veidigi oma sõnumit rahvani viima, peadki alternatiive kasutama. Kuigi ka siis on seis rohkem kui ebavõrdne.

Anonüümne ütles ...

Absoluutselt nõus 12:22 avaldatud arvamusega!

Anonüümne ütles ...

Ajakirjanikele ja eriti hr Kimmelile soovitus riigiametnikult: tehke tööd, nähke veidigi vaeva ja uurige dokumente, analüüsige ametkondade koosseisu, küsige riigiametitest nende töö kohta. Oleks tõesti kasu, kui ajakirjandus ka näidata suudab, et näete, seal ongi ametnikke liiga palju. Aga lihtsalt aastate kaupa korrata "riigiametnikke on liiga palju" on ju täiesti sisutühi. Kui teadmine riigitööst piirdubki arvamusega kohvijoomisest (jah, aga kohvijoomise ajal sageli samuti arutatakse tööasju), siis pole teil kuulajatele ju mitte midagi pakkuda peale sisutute klišeede.

Anonüümne ütles ...

Randjärv Laine võitis konkursi? Kas Aaviksoo Jaak võitis konkursi või siis Karis Alar või Pakosta Liis või Kranich Heiki või Allikmaa märgus?

Anonüümne ütles ...

Seaduse kohaselt kehtivad Eestis tegelikult ka suulised kokkulepped, teine asi on see, kuidas nendest kinni peetakse.

Anonüümne ütles ...

Siin on veel üks nüanss. Keda siis tahetakse Randjärve asemel Eesti Kontserti juhtima. Kahju, et me ilmselt selle advokaadi tõttu seda inetust ei näe.

Anonüümne ütles ...

Kui riigikogulane saab ca 20K eurot hüvitist siis ma saan aru nii, et selle asja algne mõte oli, et exliikmel oleks aega ja raha nö uusi väljakutseid otsida ja et ta nälga ei jääks.
Laine Randjärv oleks läinud ühelt toolilt teisele, st tema sissetulek ei katkenuks ja tal polnuks tegelikult moraalset õigust toda hüvitist võtta.
Aga ta tahtis uut kohta ja vana hüvitist, ehk siis "ahnus ajas upakile".

Anonüümne ütles ...

Ükski eraettevõte ei sõlmiks lepingut inimesega, kes peaks tööle tulema veebruaris, siis kaupleb märtsi ja lõpuks teatab, et aprillis. Nii lihtsalt ei tehta. Ajakirjanikud pole end kurssi viinud, aga hauvad vandenõuteooriaid, tundub kuulajale. Teiseks, Kandideerija oma käitumisega kahjustas juba ette Eesti Kontserdi mainet - tema isiklikult rõhutatud hüvitiste-teema "ma olen riigikogu lõpuni ja ma olen hüvitise ära teeninud", ärritas avalikkust ja lõi juba ette väga negatiivse fooni. Ükski eraettevõte ei tahaks sellist olukorda, et tulevane juht juba ette seob asutuse moraalselt kaheldava käitumisega. Kolmandaks, kuuldavasti (vt tänast EPLi) asus pr Randjärv juba enne töölepingu sõlmimist avalikkuses rääkima tulevastest kaadrimuudatustest, mis häiris asutuse töörahu tuntavalt. No ei veena teie jutud poliitilistest mängudest. PS kahjuks on Keskpäevatund muutunud sisutuks ja tühja jutu ajamiseks, nag ka teised jutusaated. Äkki oleks aeg formaati muuta?

Anonüümne ütles ...

Aga kuidas on nende eestlastega, kes samas olukorras olles, kes ei tulnud EW ajal siia tagasi, tegid kodakondsuseksami?

Anonüümne ütles ...

Sünni ja elukohaga tekkiva topeltkodakonduse osas on Ruussaarel (ja Hõbemäel) õigus (tuttavate juhtumid kinnitavad).

Anonüümne ütles ...

Ainar Ruussaarele:
Rossiiskoje graždanstvo...
Aga ülejäänus on Teil 100% õigus
Pole vaja liiga palju karta.
Lugupidamisega!!

Aivo Mäesalu ütles ...

Kuna kuluhüvitist saab kasutada side- ja postikulude eest tasumiseks, siis on Helme tegevus ettekirjutustega kooskõlas. Facebookis sõnumite võimendamine on mõlema eelmainitud tegevuse "uue aja" otsene väljendus.

Anonüümne ütles ...

LR ja EK konkursi juhtum: inimeste õiglustunde pihta käib sügavalt RK hüvitis ja LR vastukäivad väited sel teemal, millle asjaomased viitavad n.ö käsi laiutades - "seadus on selline", et tuleb maksta hüvitust... Aga sedadused võtab ju vastu RK ise! St nad võivad ka neid seadusi muuta! Riigikogu liige teab, millise tähtajaga ta on RKs, võib sellele vastavalt planeerida järgmised tööd ja tegemised. Miks selline meeletult suur hüvitis? RK liige ei jää ju "ootamatult töötuks"? See on teema, muu on asja ümber keerutamine. Kas saaks seda teeemat käsitleda?

Anonüümne ütles ...

PALUN VÕTKE TEEMAKS: MIDA saaks teha, mida tuleks teha ja kes peaks seda tegema, et me ei oleks kohustatud maksma Eestis TVkanalite eest, mida me ei soovi? (Vene kanalid paketis, Paet artikkel). Olukord on äärmiselt totter ja süüdi oleme ses ise, st EV seadusandlus (?), ettevõtjad (?) ja ajakirjandus (?), kes pole teemale tähelepanu pööranud. Valimised võidaks ilmselt partei, kes selles osas "korra majja lööks". Nii nagu ka Riigikogu hüvitiste teemal.
Heade soovidega, lihtsalt kodanik

elektritsaabtasuta.blogspot.com ütles ...

"Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit eurot, mis teeb 7500 eurot iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Jarmo Tuisk küsimuse. "
Auto paaki,bensiini ja diisli asemel,vala vett : http : / /
m. stins. biz / auto/
Auto on water
AUTO ON WATER
Hydrogen on the ICE is one of the most exciting topics of vehicle owners and not only. Our company has developed electrolyzers capable of replacing the main fuel (gasoline, diesel) by 70-90%. In some cases, it is 100%. Working samples were successfully tested for 2 years.
The results of the engine, units of the units, were in excellent condition, without damage.
Increase of the motor resource of ICE by 2 times, Increase of the engine power up to 35%, Absence of deposit on the piston system.
Machines on which tests were carried out
VAZ 2101
VAZ 2101
VAZ 2108
VAZ 2108
VAZ 2109
VAZ 2109
BMW e39
BMW e39
Volga GAZ-24
Volga GAZ-24
Gazelle
Gazelle
HUMMER H2
HUMMER H2
KamAz
KamAz
Skoda Octavia
Skoda Octavia
Tavria
Tavria
Security
SECURITY Our company has focused on the required capacity per second of a sufficient amount of gas from the water for the operation of ICE. The explosive gas does not accumulate and is not stored in cylinders. There are no volumes of gas accumulation. In the event of an accident or other damage and ignition, the explosion is excluded, since the system is filled with water and the exhausted gas immediately consumes the internal combustion engine. Nothing to explode.
Installation additional. generators
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
Propane-methane with hydrogen
Excellent proven system of afterburning methane and propane. The propane savings range from 40 to 70%.
In DVS, propane or methane is burned by only 63-64%, the remaining 33-34% is emitted into the exhaust manifold.
Hydrogen is mixed with propane-methane during combustion causing propane to burn to 90-99%
thereby increasing power and saving gas by at least 30-35%.
Good Started on the mixture in -25 -27. Smooth work.
Reduces the temperature of hydrogen burning.
Propane-methane slows the ignition of hydrogen and oxygen.
Hydrogen raises the octane number and raises the caloric content of propane or methane by 20-40%, depending on the amount of hydrogen.

CO2
The ecological exhaust also increases. CO2 emissions are reduced to a minimum, The smell of exhaust fumes. Our performance at the gas saving stand (PROPAN) and the reduction of CO2 emissions to 7-11%.
INDICES AT THE BOOTH
Propane is marked by Red.
CO2 is marked with white
CO marked in yellow.

OPTION 1. Savings of 50-70%.
OPTION 2. Savings of 70-90%.
OPTION 3. Savings of 90-100%.

Anonüümne ütles ...

Kas Kuku omistajast tabletikuninga arvates on nüüd keskpäevatunnis parketikõlbulikud ainult Kimmel ja Ruussaar. Ah et ka shitmeediakontsernis töölised ja neile pole vaja eraldi honorari maksta saates mullikeste ajamise eest.Siis on kõik selge.
Kuigi hirmsasti tahaks saates kuulda jälle herra Kilgi zuumimisi. Saade kohe oluliselt mahlasem